Z tej książki bije prawda o człowieku, który zdecydował się na podróż wgłąb samego siebie, zrozumiał kim był i jest, i opowiedział nam o tym, przy okazji pokazując fascynujące lata dziewięćdziesiąte i Nowy Jork z przenikliwością i poezja podobną obrazowi swingującego Londynu lat sześćdziesiątych w "Powiększeniu" Antonioniego.

To książka głęboko humanistyczna. Liryczna i piękna jak "Porcelain", chropawa i bezlitośnie prawdziwa jak "Narutal Blues". Wcianijcie "play". [Piotr Metz] #bookstagram #książki #nowości #polecamy #muzyka #biografie #work#praca #hobby #kultura #literatura #dlakazdego#nieczytasznieideztobadolozka 🎼🎵🎶🔊

W 2001 roku Moby został uznany za muzyka alternatywnego z najlepszą sprzedażą płyt. Laureat czterech nagród MTV Music. Znany ze swojego aktywizmu politycznego i społecznego, weganin od ponad piętnastu lat. 🔊🎶🎵🎼 Warto sięgnąć po tę książkę!

Porcelana

09 kwietnia 2019

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022