06 października 2023

Powraca najsłynniejszy "Wampir" w Polsce

Nie tylko wampir posiadł tajemnicę nieśmiertelności, wydaje się, że i sama książka Marii Janion zyskała jej miano. Po wielu latach oczekiwania, czytelnicy, którzy mogli o tym wyjątkowym dziele tylko pomarzyć, mają w końcu szansę je zdobyć.

Rusza przedsprzedaż nowego wydania słynnej książki „Wampir. Biografia symboliczna", w którym nieznacznie zmieniliśmy format i wprowadziliśmy niezbędne poprawki.  

Wampir
Biografia symboliczna
Książka Marii Janion przedstawia drogi, którymi poruszał się wampir w kulturze europejskiej XIX i XX wieku oraz odpowiada na pytania, jakie elementy mitu wampirycznego najsilniej oddziałały na wyobraźnię człowieka.
Premiera 26 października
 

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022