06 kwietnia 2022

Powstanie nowa gra w świecie wiedźmińskim

"Z radością informujemy, że obecnie trwają prace nad kolejną odsłoną serii gier wideo o Wiedźminie, rozpoczynając nową sagę serii.

To ekscytujący moment, ponieważ przechodzimy z REDengine na Unreal Engine 5, rozpoczynając wieloletnie partnerstwo strategiczne z Epic Games. Obejmuje nie tylko licencjonowanie, ale także rozwój techniczny Unreal Engine 5, a także potencjalne przyszłe wersje Unreal Engine, w stosownych przypadkach. Będziemy ściśle współpracować z twórcami Epic Games, a głównym celem będzie pomoc w dostosowaniu silnika do doświadczeń w otwartym świecie.

W tym momencie nie są dostępne żadne dalsze szczegóły dotyczące gry — takie jak ramy czasowe rozwoju lub data premiery.

REDengine, technologia, która napędza Cyberpunk 2077, jest nadal wykorzystywana do tworzenia nadchodzącego rozszerzenia Cyberpunk 2077."

Taką zapowiedź opublikował na swoich stronach CDPR.

 

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022