21 czerwca 2024

Premiera superprodukcji: Cienie dawnych grzechów

Aby pomóc w trwającym od wielu miesięcy polowaniu na okrutnego mordercę nastolatek we Wrocławiu, do stolicy Dolnego Śląska przybywa dwójka warszawskich funkcjonariuszy: inspektor Daniel Bednarz, który ma wspomóc lokalną policję w schwytaniu zabójcy, oraz funkcjonariuszka Biura Bezpieczeństwa Policji, komisarz Kalina Jadecka, mająca za zadanie przyjrzeć się nieprawidłowościom w działaniu wrocławskiej dochodzeniówki. Szybko wychodzi na jaw, że każde z nich skrywa tajemnice, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, a prawdziwe powody, dla których zjawili się we Wrocławiu, okazują się zupełnie inne. Pogoń za zabójcą zaprowadzi policjantów w miejsca z najstraszniejszych koszmarów i nieodwracalnie zmieni ich życie. Bezwzględność sprawcy położy się cieniem na ich psychice. Cieniem dawnych grzechów, pozornie zapomnianych, lecz nigdy nieodpokutowanych. 

Ciekawostki o superprodukcji: 

Synchropremium innowacyjna technologia łącząca superprodukcję z synchrobookiem (tylko i wyłącznie w Legimi), za całość produkcji odpowiada studio Drezina Records w reżyserii Aleksander Orsztynowicz-Czyż. Prawdziwym wyzwaniem było przygotowanie tekstu, który dla czytelnika byłby zarówno czytany w ebooku, jak i rewelacyjnie słuchalny w formie słuchowiska. 

 

W rolach głównych: 

Paulina Holtz 

Jakub Sasak 

Modest Ruciński 

Wojciech Żołądkowicz 

 

w pozostałych rolach między innymi:

Maciej Kowalik 

Kamil Pruban 

Leszek Filipowicz 

Jan Aleksandrowicz-Krasko 

Anna Ryźlak 

 

reżyseria - Aleksander Orsztynowicz-Czyż 

muzyka oryginalna - Aleksander Orsztynowicz-Czyż, Damian Krystaszek, Arkadiusz Szwed 

realizacja nagrań - Drezina Records 

nagrania, edycja i montaż dialogów - Ksenia Krasko 

koordynacja nagrań – Joanna Szawłowska-Wasilewska, Ksenia Krasko 

postprodukcja – Drezina Records 

 

udźwiękowienie, opracowanie muzyczne, postprodukcja dźwięku i miks – Aleksander Orsztynowicz-Czyż, Damian Krystaszek, Drezina Records 


Książka objęta naszym patronatem!


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022