Już 10 sierpnia premiera najnowszej książki
Andersa Hansena 
Uspokój swój mózg.

Chociaż ludzkości nigdy nie żyło się lepiej, wielu z nas czuje się źle. Żyjemy w epoce ciągłego stresu, natłoku negatywnych i smutnych informacji. Porównywanie się z innymi obniża nasze samopoczucie.

Książka szwedzkiego psychiatry i autora wieloletnich badań nad mózgiem, pozwala zrozumieć, jakie mechanizmy kierują naszymi emocjami i samopoczuciem oraz daje konkretne wskazówki, jak możemy poprawić nasz dobrostan i czuć się lepiej.- Po co nam emocje?- Jaki wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa mają relacje z innymi?-Ile kontaktów społecznych powinniśmy utrzymywać, by czuć się lepiej?- Jak zachować spokój w świecie, w którym każdego dnia trafiają do nas negatywnei smutne wiadomości?- Czy szczęśliwe życie jest w ogóle możliwe?- Jak nie pozwolić, by stres nas kontrolował?Książka autora bestsellera Wyloguj swój mózg.Książki Andersa Hansena osiągnęły już światowy nakład ponad 2 000 000 egzemplarzy.

Szukając odpowiedzi na pytanie, dlaczego czujemy się tak źle, kiedy żyje nam się tak dobrze, zdałem sobie sprawę̨ z istotnego faktu: zapomnieliśmy, że jesteśmy istotami biologicznymi. Zapomnieliśmy, co sprawia, że czujemy się̨ dobrze.

Dlatego w tej książce przyjrzymy się naszemu życiu emocjonalnemu i samopoczuciu z perspektywy mózgu i zbadamy, dlaczego mózg działa tak, a nie inaczej. Po rozmowach z tysiącami pacjentów uświadomiłem sobie, jak wielką wartość mają te informacje. Pomagają tak ustawiać priorytety, żeby maksymalnie poprawić sobie samopoczucie. Pozwalają lepiej zrozumieć siebie, być dla siebie milszym.(fragment książki Uspokój swój mózg)

Premiera "Uspokój swój mózg". Jak zadbać o siebie w niespokojnych czasach?

27 lipca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022