27 października 2023

Premiery listopada - Wyd. Jaguar

8 listopada

 

 
 
 
Nigdy przenigdy...
Emilia Jachimczyk
Co zrobić z najbardziej irytującym chłopakiem na świecie?
Marissa nigdy przenigdy:
• nie zawiodła swoich rodziców
• nie buntowała się
• nie dostała gorszej oceny od piątki
• nie wiedziała, co chce robić w życiu
• nie paliła
• nie poznała większego małpiszona od Maksa
• nie wsiadła do auta nieznajomego
• nie wtykała nosa w nie swoje sprawy
• nie była na podwójnej randce
• nie czuła motyli w brzuchu.
A co jeśli w życiu Marissy pojawi się ktoś, kto wykreśli z jej słownika zdania z „nigdy przenigdy"?
No może poza punktem szóstym... Ciepła i autentyczna historia o dojrzewaniu, odkrywaniu siebie i pierwszej miłości, która nigdy przenigdy się nie poddaje i potrafi przełamać niejedną barierę.
 
 
 
 
 
Nevermore. Otchłań
Cykl: Nevermore, t. 3
Kelly Creagh
Dla Isobel Lanley cienka linia pomiędzy życiem a śmiercią zatarła się już dawno. Po spotkaniu z Varenem, które omal nie zakończyło się jej śmiercią, dziewczyna boi się wracać do niebezpiecznego świata snu. Ale koszmary powracają, nie pozostawiając jej wyboru. Upiorne wizje Varena znowu zagrażają nie tylko jej, ale i całemu światu, który próbują wchłonąć.Isobel obawia się o swoje codzienne życie, o swoje zdrowe zmysły i o Varena – szczególnie po nowej stracie, jaka go dotknęła. Co gorsza, upiorna Lilith pragnie zatrzymać chłopaka dla siebie i zrobi wszystko, by się jej nie wymknął – naprawdę wszystko.Czy Isobel ma szansę na szczęśliwe zakończenie?Światy się stapiają, a losy się krzyżują w zapierającym dech w piersiach finale trylogii "Nevermore".
 
 
 
15 listopada
 
 
 
Władca dusz
Cykl: Królestwo dusz, t. 3
Rena Barron
MAGIA JEST ZAWSZE WARTA SWOJEJ CENY.
Arrah wiele kosztowała walka z Królem Demonów. Teraz dziewczyna musi zrozumieć swoje dziedzictwo i zawrzeć niełatwy sojusz ze swoim ukochanym Rudjekiem, władcą mroku i pozostałymi oriszami, mając nadzieję na przywrócenie pokoju we wszystkich ich światach. Ale gdy półdemoniczna siostra Arrah odzyskuje siły i ponownie dąży do zagłady, ratunkiem może okazać się ostateczne poświęcenie.
Finałowy tom porywającego cyklu fantasy „Królestwo dusz”, w którym gra toczy się o najwyższą stawkę. Historia pełna mroku i niebezpieczeństw, inspirowana legendami o ludowej magii. Fascynujący świat, zbudowany na bazie mitologii i wierzeń Afryki Zachodniej.
 
 
 
 
 
Dogman. Dwadzieścia tysięcy pcheł podwodnej zgagi
Cykl: Dogman, t. 11
Dav Pilkey
Wytęskniony z wywieszonym jęzorem ciąg dalszy bestsellerowej serii z ulubionym psim superbohaterem w roli głównej, czyli megasmaczek dla wszystkich fanów - kolejny aport wielokrotnie nagradzanego autora i ilustratora Dava Pilkeya! Prosiaczek niestety też wraca, a jego najnowszy diaboliczny spisek to wyjątkowe świństwo na hiper skalę. JACY jeszcze złoczyńcy pojawiają się na horyzoncie? SKĄD oni wszyscy się biorą? I KTO ocali miasto, gdy ZŁO sabotuje naszych SuperKumpli?
W imię dobra i przyjaźni! Nowy DogMan. Twenty Thousand Fleas Under the Sea to uczta akcji i humoru. Zawiera MNIAMRAMĘ, zupełnie nową piosenkę, potwornego MorfoMola - i o wiele więcej niż kiedykolwiek wcześniej! NOWY DOGMAN TO EPICKI EPOS O HEROICZNYCH BOHATERACH!
Aby poznać więcej kreatywnych przygód od serca, dołącz do Fifiego i Kocia Pecia w cyklu Superkot - Klub Komiksowy. Nie zapomnij też o serii, od której wszystko się zaczęło: Kapitan Majtas!

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022