© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022

Nagrody i wyróżnienia

 

Social Media

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

31 sierpnia 2022

Przygotuj się na nowy wymiar strachu

 Michał Śmielak powraca z kolejnym thrillerem!

Historia pełna zaskakujących zwrotów akcji, napięcia i dreszczyku emocji już 7 września pojawi się na księgarskich półkach. Sięgnij po nową książkę Michała Śmielaka i przekonaj się, kto sieje postrach!

 W Warszawie uprowadzonych zostaje sześć dziewczyn z bogatych rodzin. Porywacz doskonale zaciera ślady, nagrania z monitoringu nie rozpoznają twarzy, zawodzą systemy ochrony. Media nazywają przestępcę Postrachem i napędzają spiralę strachu. Gdy ten wreszcie wpada w ręce policji, uparcie milczy i nie przyznaje się do winy. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że ktoś już wydał na niego wyrok…

 Maciej i Borys prowadzą całkiem intratny, choć nie do końca legalny biznes. Pewnego dnia dostają zlecenie, które może okazać się najtrudniejsze w ich karierze – muszą wydostać Postracha z aresztu i oddać w ręce rodziców porwanych dzieci…

 Kim jest tytułowy Postrach i dlaczego porywa młode kobiety?

 Czy Maciej i Borys podejmą się powierzonego zadania?

 Do czego jeszcze przestępca może się posunąć?

Śmierć to dopiero początek koszmaru… Sięgnij po najnowszą książkę Michała Śmielaka i poznaj strach na własnej skórze!


Michał Śmielak

Rocznik ’79. Mieszka w Sandomierzu, zatem zbrodnie i rozwiązywanie zagadek kryminalnych ma w genach.

Czytelnikom przedstawił się opowiadaniem „Ostatni” w Antologii „Gladiatorzy” wydanej przez Fabrykę Słów. 18 marca 2021 roku ukazał się nakładem wydawnictwa Initium jego debiutancki kryminał pt. „Znachor”.

Czytelnik może spodziewać się głównie kolejnych kryminałów i thrillerów, gdyż autor zaczynając pisać jakąkolwiek nową książkę szybko wypełnia ją trupami niezależnie od początkowego założenia.