Porozmawiajmy o seksie bez tabu!
Otwarty na różnorodność i szczery poradnik w formie powieści graficznej – o płci, orientacji seksualnej, wyrażaniu zgody na seks i bezpieczeństwie, gdy ktoś się na niego zdecyduje. Idealna książka dla nastolatków zadających pytania… Czy to, co czuję, jest normalne? To, co się dzieje z moim ciałem, jest normalne? Czy ja jestem normalny/normalna? Skąd mam wiedzieć, które wybory są właściwe? Jak naprawić błąd? Let’s Talk About It to przemyślana, dobrze opracowana powieść graficzna i przewodnik po wszystkim, co musisz wiedzieć, a nie wiesz, jak o to zapytać. Opowiada o związkach, o przyjaźni, o tożsamości płciowej, o orientacji, anatomii, obrazie ciała, ale też o bezpiecznym seksie, sekstingu, odrzuceniu, edukacji seksualnej i wielu innych ciekawych kwestiach.
Inkluzywny, śmiały przewodnik – Nick i Charlie z „Heartstoppera” też by go czytali!
Świeża, inkluzywna książka oferująca konkretne i kompletne informacje o seksie i seksualności.
- PublishersWeekly, starred review
Szczere, normalizujące i sekspozytywne… Używa obrazów w najlepszy i najbardziej edukacyjny sposób.KirkusReviews, starred review
Każda część tej książki jest wypełniona ważnymi informacjami o zgodzie na seks, o szacunku, rozwadze i granicach… Prawdziwa rozmowa o związkach i seksie.
- School Library Journal
Szczere i otwarte spojrzenie na seks, związki i samozrozumienie.
- Booklist
Autorzy:
Erika Moen jest twórczynią animacji. Urodziła się 25 czerwca 1983. W 2006 roku ukończyła Pitzer College na kierunku Ilustrowany Storytelling. Mieszka w Portland w Oregonie. Tworzy komiksy już od ponad dekady. Publikowała swoje prace w wielu wydawnictwach. Poza tym zajmuje się nauczaniem. Prowadzi gościnne wykłady w szkołach średnich i uniwersytetach w całym kraju. Razem z mężem Matthew Nolanem stworzyła Let’s Talk about It. Więcej informacji można znaleźć na stronie autorki:
Matthew Nolan jest brytyjskim ekspatriantem żyjącym w Portland w Oregonie. Mieszka tam razem z żoną, Eriką Moen. Matthew przez wiele lat pracował w branży gier jako programista wizualny. Teraz zajmuje się przedsięwzięciami ukierunkowanymi na edukację seksualną – tworzy, projektuje, pisze, edytuje i koloruje komiksy. Jest aktywny na Twitterze: Plustenstrength.
Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.
Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!
Artur Kawa 2011-2022