13 lutego 2022

Road Trip: Bliski Wschód to pierwsza książka wydana przez Motór!

Oto pierwsza książka naszego wydawnictwa, spełnienie naszych marzeń i nowy rozdział w historii „Motóra”. To również wyjątkowa szansa dla Ciebie. Pierwsza edycja „Road Tripu” zostanie wydrukowana w liczbie zaledwie tysiąca egzemplarzy! Książka opatrzona numerem seryjnym i podpisem autora będzie na Twojej półce niczym limitowany supercar w garażu. Nie przegap takiej okazji.

Road Trip: Bliski Wschód to książka drogi, która wywróci Twój sposób myślenia o Półwyspie Arabskim. Jej autor, Michał Gąsior, z pozycji skórzanego fotela Maserati 4200 Spyder prowadzi czytelnika przez meandry obyczajów, kultury, historii, kulinariów i motoryzacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Libanu, Omanu oraz Kataru.

Książka bez ogródek pokazuje wszechobecne tam skrajności: bogactwa i niewolnictwa, ropy naftowej i największych na świecie elektrowni słonecznych, szariatu i dekadencji, metropolii i przepastnej pustyni, supersamochodów i gigantycznego cmentarzyska egzotycznych aut.

Biorąc tę książkę do ręki, poczujesz charakterystyczny zapach oudu, usłyszysz pomruk silnika V8 Maserati i poczujesz palące słońce pustyni. Poznasz prawdziwy Bliski Wschód, chowany skrzętnie przed turystami i opinią publiczną pod dywanem przepychu, kalek kulturowo-religijnych oraz kolejnych rekordów świata. 

Michał Gąsior

Miłośnik podróży i psów, praktykujący stoik oraz niepoprawny petrolhead. Gustuje we włoskich samochodach i brytyjskich motocyklach, choć zdarzyło mu się kupić Mercedesa od katarskiej rodziny królewskiej.

Przedsiębiorca związany ze startupami, reklamą i marketingiem. Właściciel firmy consultingowej muck dla sektora IT i rynku krypto. W latach 2014-2016 mieszkał na Bliskim Wschodzie, kierując działami digital regionalnych agencji reklamowych. 

Zamów książkę TUTAJ

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022