10 marca 2023

Rozliczasz się z podatku? Możesz przy tym wesprzeć naszą działalność!

1,5% podatku rozwija Fundację Qltura i prowadzone przez nią projekty - w tym kampanię "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!"

Co roku wypełniając PIT i rozliczając swój podatek, możemy zdecydować, gdzie ma trafić jego procent — do budżetu Państwa, czy do wybranej organizacji. Ten gest nic nie kosztuje, a niesie pomoc dla fundacji, stowarzyszeń i ich podopiecznych. Dostrzegamy, że ten drobny czyn ma wielką MOC. Środki, które trafiają na rzecz realizowanych przez nas projektów mogą odmienić czyjeś życie. 

W tej chwili realizujemy działania na rzecz niwelowania zagrożeń związanych z wykluczeniem cyfrowym poprzez warsztaty kompetencyjne z zakresu obsługi urządzeń ekranowych z dostępem do Internetu. Dotychczas przeszkolonych zostało ponad 500 beneficjentów w wieku 18-44, 45-65, oraz 65+

Ponadto od 12 lat jesteśmy z Wami na polu upowszechniania kultury czytania - kampania "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!" z roku na rok rozwija społeczność, przekazując najnowsze informacje z zakresu literatury polskiej i zagranicznej. Czasem bawi, często uczy. 
Wspieraj nas!


Wszystko co musisz zrobić, to w trakcie wypełniania deklaracji rozliczeniowej wpisać w polu 147. Numer KRS 0000270261, w polu 148. Kwotę 1,5% należnego podatku, a w polu 149. Cel szczegółowy: FUNDACJA QLTURA 13189

Uzupełnienie pola z nazwą celu szczegółowego jest wyjątkowo ważne, aby środki zostały przekazane na naszą działalność.

Za wszystkie datki dziękujemy, bo dzięki nim na grzbietach samotnych, bibliotecznych książek pojawiają się uśmiechy!

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022