21 lutego 2024

Ruszają prace nad trzecim sezonem widowiskowej "Fundacji"

Zdjęcia do 3 sezonu serialu "Fundacja" wznowione zostaną 6 marca i będą kręcone w czeskiej Pradze oraz wielu lokacjach w Polsce. Jak podaje serwis IMDB, producent wykonawczy David S. Goyer nie będzie reżyserować żadnego z odcinków, jak wcześniej planowano. Co więcej - występują pewne perturbacje dotyczące powrotu wybranych aktorów, w tym Jareda Harrisa (Hari Seldon) i Leah Harvey (Salvor Hardin).

Prace produkcyjne wracają po wcześniejszych perturbacjach związanych ze strajkiem scenarzystów i aktorów.

Stworzony przez Davida S. Goyera i Josha Friedmana dla Apple TV+ serial będący adaptacją serii powieści Isaaca Asimova opowiada historię grupy straceńców, którzy stają się ostatnią nadzieją na ratunek dla Imperium Galaktycznego.

Serial miał premierę w 2021 roku, w ramach którego wyprodukowano dwie stosunkowo dobrze odebrane serie. Prace nad kontynuacją rozpoczęły się wiosną 2023 roku, ale zostały przełożone z powodu problemów związanych z budżetowaniem i fizyczną produkcją.

[źr.: imdb.com]

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022