13 lutego 2023

"Rześko" - najbardziej zmysłowy poradnik osiędbania

8 marca nakładem wydawnictwa Znak ukaże się Rześko. Najbardziej zmysłowy poradnik osiędbania Niny Czarneckiej, autorki bloga Blimsien.com oraz ksiązki Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania.

Życie jest zbyt krótkie, by czekać na ulubioną porę roku!

Lepiej w każdej znaleźć coś, co da ci radość i sprawi, że poczujesz się świetnie w swojej skórze. Wystarczy, że przyjrzysz się swoim potrzebom i dostroisz do rytmu natury. A ta książka ci w tym pomoże!

Niektóre z nas z niecierpliwością czekają na słońce, coraz dłuższe dni, obfitość soczystych owoców i zwiewne kolorowe sukienki. Inne zaś stresuje konieczność odsłaniania ciała, razi jaskrawość słonecznych promieni, a upał przyprawia o głęboką frustrację, bo kojarzy się z ciągłym zmęczeniem.

Niezależnie od tego, czy z wiosną i latem jest ci po drodze, czy nie, ta książka jest dla ciebie!

Znajdziesz w niej:

  • sprawdzone porady, jak zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie,
  • przepisy na comfort food, dzięki którym poczujesz się lekka i pełna energii,
  • sporą dawkę wiedzy na temat ajurwedy i rytuały, które pomogą ci polubić siebie.

 

Przyjrzymy się twoim potrzebom, zobaczymy, w jaki sposób możesz czerpać przyjemność z wiosny i lata, podpowiem ci, jak w tych najbardziej gorących miesiącach schłodzić rozgrzane ciało i pobudzony umysł. Niech wiosna i lato będą pełne puchatych chmur, złotego światła, ale także lekkie i orzeźwiające jak biała, świeżo wyprana pościel, wschód księżyca i zmierzch wyciszający rozwibrowane po całym dniu miasto.

Nina Czarnecka (Blimsien)


O AUTORCE:

 

fot. Maia Sobczak

Nina Czarnecka - autorka cieszącego się popularnością bloga Blimsien.com, na którym gromadzi treści związane z ajurwedą, urodą, psychologią i duchowością. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia. Inspiruje do zaopiekowania się sobą. Autorka książki Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022