26 listopada 2022

Spotkaj się z Tomkiem Strzelczykiem! Premiera książki Oddasz fartucha 2!

Zapraszamy na spotkania z Tomaszem Strzelczykiem! 

 

Przy okazji premiery książki "Oddasz fartucha 2. Czyli dokładka" serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Tomaszem Strzelczykiem. 
 
Mam nadzieję, że przepisy, które znajdziecie w tej książce, Was zainspirują i poczujecie, że właściwie każdy może zostać mistrzem kulinarnym w swoim domu. Świat pędzi do przodu, a my często zapominamy, czym tak naprawdę jest przyjemność gotowania w domu i zasiadania z rodziną przy wspólnym stole.
Chcąc wam to ułatwić, przepisy skomponowałem tak, abyście jak najwięcej czasu mogli spędzać w cieple domowego ogniska. Zapraszam więc do swojej kuchni.
Będzie prosto, smacznie i przyjemnie. Będą dania jednogarnkowe, sporo sałatek, desery i absolutne klasyki.
Czas na dokładkę! 
 

  1. KRAKÓW, 28.11, Forum Przestrzenie  
  2. ŁÓDŹ, 29.11, Aparthotel Stare Kino 
  3. POZNAŃ, 5.12, Kino Muza (obowiązują wejściówki, do pobrania  tutaj)
  4. LUBLIN, 14.12, Chatka Żaka  
  5. SOPOT, 15.12, Sopoteka  

 

Kulinarny numer jeden polskiego internetu po raz kolejny oddaje w twoje ręce książkę kucharską, w której znajdziesz nowe przepisy na tradycyjne polskie dania w nowoczesnym wydaniu. 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022