05 grudnia 2022

Spotkanie autorskie z Natalią Thiel

Zysk i S-ka Wydawnictwo wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Orłowa serdecznie zaprasza na spotkanie z Natalią Thiel, autorki m.in. książki „Dziewczyna z portretu”.  Spotkanie odbędzie się w sobotę, 10 grudnia o godzinie 12:00 w Domku Żeromskiego przy ul. Orłowska 6 w Gdyni.

Link do wydarzenia na Facebooku :

https://www.facebook.com/events/851891959457859/?ref=newsfeed

Najnowsza książka Natalii Thiel zabiera nas w lata dwudzieste XX wieku. Dziesięcioletni Janek, uczony przez ojca krawieckiego fachu, podczas wizyty w luksusowym pensjonacie „Biały Dwór” po raz pierwszy widzi świat pełen bogactw i elegancji. Tam spotyka młodą panienkę Klarę i jej bogatego przyjaciela, Williama Goldsteina. To przy nich Janek dorasta, poznaje smaki i odcienie dorosłości, przeżywa pierwszą miłość i pierwsze rozczarowanie. Spokojne życie trójki przyjaciół przerywa wojna.

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022