"Sypiając z psychopatą" jest prawdziwą historią Carolyn Woods, która po zmianie pracy i rozwodzie żyła szczęśliwie w cichej wiosce w Cotswolds. Nagle w jej życiu pojawił się atrakcyjny nieznajomy i ku jej zaskoczeniu szybko ją w sobie rozkochał.

Bogaty szwajcarski bankier (później zwierzył się, że jest szpiegiem) zaoferował Carolyn towarzystwo, za którym nieświadomie tęskniła i wprowadził ją w ekscytujący świat luksusu. Niektóre wydarzenia z ich życia były tak zdumiewające, że poczuła się jak bohaterka filmu akcji. Tylko, czy wszystko było takie, jakie się wydawało?

Oto psychologiczny thriller kryminalny, który wydarzył się naprawdę. 

Ty też możesz znaleźć się na jej miejscu. Przeczytaj książkę ostrzeżenie, która rzuca światło na sposoby uwodzenia przez psychopatę i wyjaśnia stosowane przez niego techniki manipulacji.

Oszust z Tindera nie jest jedyny.

Spowiedź kobiety, która wpadła w sidła psychopaty

22 czerwca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022