16 czerwca 2024

Superprodukcja audio autorstwa Mieczysława Gorzki i Michała Śmielaka

Dwaj mistrzowie kryminału, Mieczysław Gorzka i Michał Śmielak, łączą siły w mrocznej opowieści o skutkach traumy, koszmarze przeszłości, zemście i rodzącym się szaleństwie.  

Symchropremium łączy superprodukcje z synchrobookiem (format wyłącznie dostępny w Legimi). W rolach głównych cenieni aktorzy i lektorzy: Paulina Holtz, Jakub Sasak, Wojeciech Żołądkiewicz, Modest Ruciński. Rewelacyjnie udźwiękowione Cienie dawnych grzechów wyprodukowane przez studio Drezina Records w reżyserii Aleksandra Orsztynowicza-Czyża. Zaryzykujesz? Odważysz się zejść do podziemnego świata pełnego grzechów, rządzonego przez psychopatę? 

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022