09 grudnia 2023

Szczerze i bez tabu o porodzie | Premiera książki "Księga porodu" Karoliny Laskowskiej, położnej z 25-letnim doświadczeniem

Przeżyj poród pod czujnym okiem Położnej Charlotte

Poród to wydarzenie szczególne, ale budzące wiele niepokojących myśli. Jak się przygotować? Jak przebiegnie? Odpowiedzi na pytania zaprzątające głowę przyszłej mamy najlepiej rozwieje położna z 25-letnim doświadczeniem. Księga porodu to poradnik, który skutecznie rozwieje Twoje wątpliwości i pozwoli przeżyć ten wyjątkowy czas świadomie i bez obaw.

Komu powierzyć prowadzenie ciąży? Poród w domu czy w szpitalu? Jak wygląda cesarskie cięcie i kiedy może być niezbędne?

W głowie przyszłej mamy kłębią się tysiące wątpliwości. „Księga porodu” skutecznie je rozwiewa i przynosi odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. To napisane przystępnym językiem kompendium wiedzy krok po kroku objaśnia, jak przebiega poród, na co trzeba się przygotować i jak opracować plan porodu, by móc przeżyć te najważniejsze chwile w życiu świadomie i bez lęku. Dodatkowo merytoryczna część publikacji, opracowana przez ekspertów, została wzbogacona wspomnieniami kobiet, które poród mają już za sobą. Cenne wskazówki, holistyczne podejście, nowatorskie rozwiązania, empatia i wsparcie – oto, czego potrzebujesz, by bez stresu wejść w nową rolę życiową!

 

W pewnym momencie poczułam, że to już naprawdę ten moment i stwierdziłam, że chyba jednak nie dam rady, że jestem zmęczona i chcę spać, a to był właśnie finał naszego porodu.
Sekundy później nasz synek był już na moich piersiach.
Wzruszenie, adrenalina, wdzięczność, zmęczenie, fala miłości, łzy, śmiech.
Totalny rollercoaster. Cudowne przeżycie.

 

Chcesz świadomie i bezpiecznie przejść przez poród? Koniecznie sięgnij po ten poradnik stworzony z wieloletniego doświadczenia i życiowej pasji!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Ksiega_porodu

O autorce
Karolina Laskowska – położna od 25 lat w zawodzie, doradczyni laktacyjna, instruktorka noszenia dzieci w chustach, akupunkturzystka. Autorka książki Ciąża. Poradnik. Prowadzi szkołę rodzenia. Z wiarą, oddaniem i przy wykorzystaniu najnowszych metod wspiera rodziców podczas ciąży, porodu oraz pierwszych chwil rodzicielstwa. Motywuje do przestrzegania standardów opieki okołoporodowej i wytrwale broni kobiety przed łamaniem ich praw na salach porodowych. Pracę traktuje jak pasję, którą nieustannie rozwija. Jej największym marzeniem jest prowadzenie przyjaznego rodzinie szpitala narodzin.


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022