11 czerwca 2023

"Szefowa wszystkich szefów" - mafia, która rozbawi Cię do łez

Szefowa wszystkich szefów

Marek pracuje jako przedstawiciel handlowy. Zarabia sporo, ale nie na tyle dużo, by pozwolić sobie na wszystko. Zaczyna doskwierać mu poczucie, że choć dobiega trzydziestki – nie odniósł sukcesu, nie ma nawet własnego mieszkania, a czas przecież biegnie tak nieubłaganie.

Nadchodzi jednak dzień, gdy na skutek splotu wydarzeń Marek doznaje olśnienia. Znajduje sposób, by w szybkim tempie zdobyć to, o czym wcześniej marzył – a nawet więcej! Dużo więcej! Pieniądze, respekt, władzę. Trzeba się tylko wyrwać z systemu. Założyć mafię. I zostać szefem. Tym głównym, którego wszyscy się słuchają, przed którym drżą i który kręci światem.

Plan, może i naiwny, a jednak znajdują się chętni. Najpierw koledzy z pracy, owładnięci myślą zdobycia szybkiej kasy, potem znajomi znajomych. W magazynie, na tyłach manufaktury, powstaje tajne miejsce spotkań. Organizacja rusza.
I wtedy pojawia się kobieta…

W tej komedii nie znajdziecie krwawych porachunków, spektakularnych pościgów ani nawet strzelaniny. To komedia ANTYsensacyjna. Uprzejmie prosimy nie brać przykładu z bohaterów!Aleksandra Tyl - z wykształcenia psycholog, z pasji pisarka. Autorka bestsellerowych powieści obyczajowych oraz książek dla dzieci. Można wśród nich znaleźć te, które wzruszają do łez (Wschody i zachody słońca), oraz te, które do łez potrafią rozbawić (Zgodne małżeństwo). Mieszka z rodziną w Warszawie. Miłośniczka czekolady, mistrzyni prokrastynacji. Pisze głównie nocami.
Powieści obyczajowe: "Miłość wyczytana z nut", "Aleja Bzów", "Szczęście pachnie bzem", "Magiczne lato", "Karmelowa jesień", "Anielska zima", "Szalona wiosna", "Wschody i zachody słońca", "Ostatnia podróż".
Komedie: "Zgodne małżeństwo", "Szefowa wszystkich szefów".
Książki dla dzieci: "Leo! Znowu ty? Niecny plan", "Leo! Znowu ty? Byle do przodu".

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022