19 grudnia 2023

Tajemnice ukryte w górach | PREMIERA książki „Cymelia smoków” autorstwa K.J. Beta.

Góry ukrywają w chmurach nie tylko swoje szczyty, ale również tajemnicę. K.J. Beta zaprasza do podróży przez fantastyczny świat Cymelii Smoków, gdzie magia splata się z rzeczywistością. Ta opowieść otwiera drzwi do świata, gdzie każda legenda kryje ziarno prawdy, a smoki przestają być tylko bajką.

Góry kryją więcej tajemnic, niż może ci się wydawać.

Podobno każda legenda zawiera w sobie ziarno prawdy. Nie wierzysz? To dobrze, bo dzięki temu kobiety z rodu Cura od wieków mogą w tajemnicy wykonywać swoje zadanie – bronić smoków.

Jedna z nich, nastoletnia Iliana, przeprowadza się w Bieszczady, by pod czujnym okiem przywódczyni trenować swoje umiejętności. Szkoli się na obrończynię, każdego dnia zmagając się z surowym klimatem gór. Jednak to dopiero początek jej przygody...

Pierwsza część „Cymelii smoków” to znacznie więcej niż opowieść o dziewczynie próbującej odnaleźć się w nowej roli. To pełna humoru oraz pikantnych uniesień podróż przez fantastyczny świat pełen magii, niebezpieczeństw i smoków – widzianych z perspektywy, jakiej jeszcze w polskiej fantastyce nie było.

 

Ujrzała dom, a kawałek za nim babcię i zakapturzoną postać. Coś zdecydowanie było nie tak, więc pobiegła dalej. Widziała, jak babcia trzyma przed sobą kostur i jak spod płaszcza obcego wysuwa się gruby wężowy ogon.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022