06 czerwca 2023

Thriller roku 2022 według Guardiana i Sunday Timesa już wkrótce w Polsce! "Nie to miejsce, nie ten czas" - premiera

28 czerwca 2023 nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się thriller autorstwa Gillian McAllister pt. „Nie to miejsce, nie ten czas”.

THRILLER ROKU 2022 GUARDIANA I SUNDAY TIMESA!

„Nie to miejsce, nie ten czas” uznana została thrillerem roku 2022 wg Guardiana i Sunday Timesa. Powieść uzyskała nominację Goodreads Choice Awards 2022, a prawa do niej zostały sprzedane na 37 terytoriów. Na rynkach US oraz UK w ciągu 7 miesięcy od premiery, sprzedanych zostało 400 000 egzemplarzy!

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

„Odważna, pomysłowa, porywająca i pokręcona. Trzymacie w rękach opowieść spisaną z mistrzowskim wyczuciem i wierzcie mi – to właściwe miejsce i czas, aby się w niej zanurzyć.”
A. J. FINN 

„Perfekcyjna w każdym słowie i każdej chwili. Jedna z najlepszych książek, jakie czytałam.”
RUTH WARE 

„Genialna odpowiedź na pytanie: jak daleko posuniesz się, aby ocalić swoje dziecko?”
LISA JEWELL

"Niesamowita. Nie wyobrażam sobie, żebym miała w tym roku przeczytać coś lepszego." 
SOPHIE HANNAH

O KSIĄŻCE 

Jak powstrzymać zbrodnię, do której już doszło?Minęła północ. Czekasz na powrót osiemnastoletniego syna. Kiedy w końcu widzisz go za oknem, nie jest sam, a chwilę później twoje ukochane dziecko zabija człowieka.Nazajutrz wstajesz... I jest wczoraj. Każdego ranka budzisz się o jeden dzień wcześniej. Dostajesz szansę, aby zapobiec morderstwu.Jesteś pewna, że rozwiązanie zagadki kryje się gdzieś w przeszłości.Teraz tylko musisz je odnaleźć. 

AUTORKA

Gillian McAllister pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść, "Wszystko oprócz prawdy", znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów „Sunday Timesa”. 

„Nie to miejsce, nie ten czas” jest już dostępna w przedsprzedaży: TUTAJ

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022