03 lipca 2023

To miało być cudowne lato... My summer in Seoul - takiego romansu jeszcze nie było!

Grace nieoczekiwanie opiekuje się najsławniejszym zespołem k-popowym. Praca marzeń, nie? Tyle że Grace nie zna języka i ciągle popełnia gafy. Zespół jej nie cierpi. Zwłaszcza zbuntowany Lucas, który robi wszystko, by uprzykrzyć jej życie. Tylko Rae jest niezwykle pomocny i… piekielnie uroczy. Zbliża się dzień wielkiego comebacku zespołu i napięcie zaczyna rosnąć. Także pomiędzy Grace i Lucasem. Czy niechęć między nimi przerodzi się w głębsze uczucie? A może szczęście czeka na Grace z kimś innym?
 
KSIĄŻKĘ POLECA 
Wiola Błazucka 
@pierogi z kimchi 
Ta powieść to moje guilty pleasure, nie myślałam, że aż tak mi się spodoba. Dawno nie czytałam nic tak lekkiego i wciągającego. Wreszcie książka dla fanek K-popu, napisana przez fankę K-popu!
PREMIERA 26.07
Miłość w świecie k-popu!

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022