17 czerwca 2024

To tylko kolejna zaginiona - Gillian McAllister w nowym thrillerze

3 lipca premiera książki To tylko kolejna zaginiona Gillian McAllister. Po bestsellerowym thrillerze Nie to miejsce, nie ten czas brytyjska autorka ponownie zaskakuje i oszałamia.

To nie jest kolejny thriller o poszukiwaniach zaginionej osoby. Tym razem niespodziewane sploty wydarzeń prowadzą do tych najmroczniejszych tajemnic i trudnych moralnie wyborów.
Poczuj się jak detektyw.
Stań przed dylematami, które wywróciłyby świat każdego do góry nogami.
 
O KSIĄŻCE
Dwudziestodwuletnią Olivię po raz ostatni widziano na nagraniach z monitoringu, gdy wchodziła do ślepej uliczki, z której nigdy już potem nie wyszła.Julia, która zajmuje się sprawą zaginięcia dziewczyny, sądzi, że wie, czego się spodziewać. Zna tego typu przypadki. Z jednej strony zrozpaczona rodzina Olivii i nieubłaganie uciekający czas, a z drugiej – szansa, że osoba stojąca za porwaniem popełni jakiś błąd.Nie wie jednak, że ten, kogo ściga, zna jej najbardziej skrytą, najpaskudniejszą tajemnicę. Życie jej męża i córki zależeć będzie od tego, aby Julia nie tylko nie znalazła Olivii, ale też wrobiła kogoś innego w jej morderstwo.
 
KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
Podczas czytania był taki moment, że zerwałam się z miejsca i krzyknęłam ze zdumienia. Przeczytacie tę książkę jednym tchem, gwarantuję.
JODI PICOULT
 
Gillian McAllister już po raz kolejny przeszła samą siebie w tej rewelacyjnie zaplanowanej i skonstruowanej powieści kryminalnej wypełnionej po brzegi niesamowitymi zwrotami akcji i pięknie wykreowanymi postaciami. Po prostu fantastyczna.
LISA JEWELL
 
O AUTORCE
Gillian McAllister – autorka reprezentująca pisarstwo zagadkowe i złożone. Autorka thrillerów, które wielokrotnie znajdowały się na listach bestsellerów New York Timesa. Ukończyła anglistykę, po czym przez lata pracowała jako prawniczka. Obecnie mieszka w Birmingham i w pełni poświęca się powieściopisarstwu. Stworzyła również i współprowadzi cieszący się popularnością podcast Honest Authors.

Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022