Romantyczna, dramatyczna i porywająca – wszystko,  co najlepsze w literaturze New Adult.Czy można przekroczyć własne ograniczenia  i zacząć wszystko od nowa? Czy można pokonać paraliżujący strach, który czai się  na każdym kroku? 

21-letnia Zoey próbuje udowodnić sobie, że jest to możliwe. Dlatego decyduje się na powrót do miasta, w którym doświadczyła największej traumy swojego życia. Przyjeżdża do Seattle, wprowadza się do mieszkania starszego brata i zaczyna studiować na pobliskiej uczelni. Jednym z jej współlokatorów jest Dylan – przystojny, męski, łagodny i wzbudzający zaufanie młody mężczyzna. Zoey nie wie jednak, że został on – podobnie jak ona – ciężko doświadczony przez los i że – w przeciwieństwie do niej – nie jest jeszcze gotowy, żeby wyjść z ukrycia i przyznać się do swoich ułomności.

DEEPLY to finalny tom trylogii IN LOVE.

 

Ava Reed

Ava Reed zawsze była molem książkowym. Wychodzenie z domu bez czegoś do czytania było dla niej nie do pomyślenia! W końcu odkryła, że sama może pisać, i nigdy nie pożałowała tej decyzji. Naprawdę nazywa się Sabrina Scherer, wydaje ksiażki pod pseudonimem. Prowadzi bloga od 2012 roku, zaś publikuje ksiażki jako Ave Reed od 2014 roku. Studiowała historię i teologię katolicką, pracowała jako nauczycielka w szkole średniej. Prowadzi blog książkowy i kanał YouTube. Mieszka ze swoim chłopakiem we Frankfurcie nad Menem.

Blog Avy  *  Kanał na YouTube:


Książki z serii

  

Truly Madly Deeply

25 lutego 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022