06 lutego 2019

Trzy razy miłość!

❤️Uchwyć miłość w kadrze i wygraj pobyt w Dreźnie!❤️

Jeśli chcielibyście zobaczyć Drezno Jolanty Kosowskiej, miasto, w którym mieszka i pracuje od kilkunastu lat – weźcie udział w konkursie. Będziecie mogli pospacerować razem z nią po Starym Mieście, popłynąć parowcem po Łabie, odwiedzić drezdeńskie płace i ogrody, wyprawić się do Szwajcarii Saksońskiej, zobaczyć pałac na wodzie... Jolanta Kosowska w roli przewodnika zabierze Was w wyprawę pełną wrażeń!

💕 Nagrodą główną jest weekendowy pobyt w Dreźnie (od piątku 07.06.2019 do niedzieli 09.06.2019 roku) dla dwóch osób w hotelu The Westin Bellevue Dresden 💕

Co zrobić, żeby wygrać? Dodaj w komentarzu pod tym postem zdjęcie, na którym znajduje się książka pt. „Trzy razy miłość”Jolanta Kosowska w miłosnej scenerii 😊 💕

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 marca. 18 marca ogłosimy zwycięzcę! Nagrodzimy również miejsce 2 i 3 – laureaci otrzymają pakiet trzech książek: „Trzy razy M” Justyny Chrobak, „Koham Cieu ” Agnieszki Cichockiej oraz „Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił? ” Anny Bednarskiej. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który znajdziecie w Notatkach.

 

[źr. https://www.facebook.com/NovaeRes/photos/a.428028645148/10156832125535149/?type=3&theater]

 
 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022