Kochająca mama, nieobecny ojciec. Cudowny chłopak, bolesna miłość.Życie nie jest bajką, którą opowiada nam się w dzieciństwie do snu.

Lata sześćdziesiąte. Kingę wychowywała mama – ojciec porzucił je obie jeszcze zanim się urodziła. Dostawała od niej mnóstwo wsparcia, jednak dotkliwie odczuwała brak drugiego rodzica. Musiała walczyć z bezmyślnymi komentarzami oraz okrutnym traktowaniem rówieśników. Te niełatwe przeżycia sprawiły, że wyrosła na osobę z niską samooceną i ograniczonym zaufaniem do ludzi.

Lata osiemdziesiąte. Nastoletnia Kinga spotyka Jurka, sąsiada wujostwa, u których spędzała wakacje. Zakochuje się pierwszą, szalenie silną miłością. Dzięki chłopakowi nabiera pewności siebie, a świat zyskuje zupełnie nowe barwy.

Lata pełne bólu. Niestety nic nie jest dane na zawsze. Miłość, która miała być wybawieniem, stała się długoletnią udręką…

Opowieść Kingi to niezwykle poruszająca historia – wywoła u Was łzy, uśmiech i rumieńce. Niezwykły debiut Beaty Dulewicz rozpoczyna dylogię Tyle pamiętam.

Zapamiętacie tę pozycję na długo!

"Tyle pamiętam to historia utkana marzeniami, wszechogarniającym uczuciem szczęścia i miłości, ale także bólem, żalem i tęsknotą. To powieść, która zaczyna się pozornie prosto, ale z każdą kolejną stroną wciąga do swojego przejmującego świata, wywołując całą paletę niesamowitych emocji, a pod koniec nie ma szans, żeby nie uronić łez. Autorka co chwilę serwuje nam niespodziewane zwroty akcji, które czasem dają nadzieję na lepsze jutro, a innym razem miażdżą bezlitośnie serce. Sięgnij po tę pozycję i przenieś się do świata bohaterów. To nie jest zwykły romans, to prawdziwe życie. Polecam!"K.A. Figaro, autorka

"Radość. Smutek. Szczęście. Łzy. Historia, która mogła wydarzyć się naprawdę. To powieść o potędze miłości. O tym, że dzięki niej można przenosić góry, ale również potrafi sprawić, że upadniemy na samo dno. Czy przeznaczenie naprawdę istnieje? Czy warto dać drugą szansę? Ta książka to wulkan emocji. Jestem pewna, że zajmie wyjątkowe miejsce w Waszych sercach."Małgorzata Rutka, @blaskksiazek

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tyle pamiętam - Beata Dulewicz

23 marca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022