06 stycznia 2023

Tytuł artykułu"W snach to ja trzymam nóż" - amerykański bestseller w klimacie dark academia

8 lutego 2023 nakładem marki Znak Crime ukaże się powieść kryminalna amerykańskiej autorki Ashley Winstead W snach to ja trzymam nóż. Ten od miesięcy wyczekiwany w Polsce thriller, osadzony w klimacie dark academia, na rynku amerykańskim posiada status bestsellera!

Sześcioro przyjaciół.

Spotkanie po dziesięciu latach.

I jedna brutalna, niewyjaśniona zbrodnia.

Wszyscy pragniemy akceptacji, a niektórzy nie cofną się przed niczym w pogoni za perfekcją.  Spotkanie po latach na uczelni to idealny moment, aby powspominać w gronie dawnych przyjaciół, a przy okazji wskrzesić głęboko pogrzebane sekrety. Jedno z nich zabiło z zimną krwią, a drugie zastawiło pułapkę na mordercę i zrobi wszystko, aby osoba winna śmierci Heather dostała wreszcie to, na co zasłużyła.

Tylko kto jest kim?

Mint, Caro, Frankie, Coop, Heather, Jack i Jessica. Przeżyli razem najlepsze i najgorsze chwile w życiu.Jedno z nich jest potworem skrytym pod piękną maską. A drugie zaplanowało zemstę. 

„Jeżeli lubicie Tajemną historię i książki Ruth Ware to pokochacie ten thriller.

A po ostatniej stronie będziecie mieli koszmary.”

Amy Gentry


Ashley Winstead – autorka świetnie przyjętego debiutu, który docenili m.in. Riley Sager i Andrea Bartz. Mieszka w Houston w stanie Teksas z mężem i dwoma kotami.

W snach to ja trzymam nóż jest już dostępna w przedsprzedaży:  TUTAJ

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022