Nie wiecie gdzie zabrać dzieciaki na wakacje albo na krótki weekend? Bolek i Lolek pokażą Wam, gdzie ruszyć w Polskę, żeby… wypchać kieszenie złotem. I świetnie się przy tym bawić! „Bolek i Lolek w poszukiwaniu polskich skarbów” to książka non-fiction, która opisuje konkretne miejsca w Polsce. Oczywiście miejsca pełne niespodzianek!

 

Czego się dowiecie? Między innymi:

  • Jak wyłowić złoto w Złotoryi i czy przydadzą się do tego… barany?
  • Kto dawno, dawno temu ukrył najbardziej egzotyczny skarb w Niedzicy?
  • Czy polskie piramidy skrywają prawdziwe mumie?
  • Jak wyturlać się z labiryntu w Zamku Czocha?

Autorka książki – Małgorzata Dziczkowska – absolutnie ożywiła kultowych bohaterów oraz dodała do książki… nową postać! Poznajcie Cysię, spryciarę jakich mało. Trzy piegi na każdym policzku, spodnie z wypchanymi kieszeniami. Łobuzersko przekrzywiony kapelusz. Razem z Bolkiem i Lolkiem wyrusza w poszukiwaniu największych polskich skarbów. Przeprowadzi chłopców przez każdy korytarz i labirynt! A o złocie wie wszystko. W końcu dziewczynkom też marzą się przygody!

[fot. Małgorzata Dziczkowska, dzięki uprzejmości autorki]

 

Wielki powrót kultowych bohaterów! Nowość Znaku Emotikon.

29 czerwca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022