© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022

Nagrody i wyróżnienia

 

Social Media

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Wiele osób kocha się w winie, ale niewiele z takim zapałem jak ekipa krakowskiego wine baru Chabry z poligonu. Mają swoje życia, prace, sprawy, ale połączyła ich pasja. Najpierw wspierali innych, potem założyli własne miejsce, zaś podniebienia zdarli na winie – ale nie każdym winie, winie naturalnym.

Żeby inni nie musieli płakać po fatalnie dobranym trunku (i debecie na koncie), nasi winni eksperci - Kuba Janicki, Tomek Kosiński, Magdalena Kubiaczyk i Joanna Plichta napisali książkę-przewodnik po pełnym fascynujących historii, ale też niebezpiecznych ścieżek świecie wina.

Przy okazji można dowiedzieć się z niej:

•             Co o winie mówi nam jego etykieta?

•             Jak dobierać wino do jedzenia?

•             Kto, jak i po co robi wino naturalne?

•             I o co chodzi z winem pomarańczowym?

 

Odpowiedzi na te pytania to tylko przedsmak podróży po świecie wina, wzbogaconej anegdotami z codziennych przeżyć i obserwacji autorów, którzy na punkcie wina mają bzika. No cóż, winna pasja!

Premiera książki "Wino. Przelane na papier" już 26 października.

Wino to zawsze jakaś historia

07 października 2022