05 sierpnia 2023

"Wszystkie winy mojej matki" - historia trudnych relacji z rodzinną tragedią w tle

Już 17 sierpnia, odbędzie się premiera książki Wydawnictwa Prozami: Wszystkie winy mojej matki. Autorka popularnej serii kryminalnej z Podkomisarzem Robertem Lwem, tym razem przygotowała dla swoich Czytelników wciągającą historię trudnych relacji między matką a córką, z rodzinną tragedią w tle. To perełka dla wielbicieli powieści obyczajowych z wyrazistą opowieścią i nutką wątków psychologicznych.

 

Wszystkie winy mojej matki

Zu, wielka krakowska artystka, trafia w ciężkim stanie do szpitala. Nikt nie wie, co robiła wcześniej i dlaczego ma rany na dłoniach. Do szpitala przyjeżdża jej córka, z którą Zu nie widziała się przez dziesięć lat.

Gdy Gabriela była małą dziewczynką, nagle z jej życia zniknął ojciec. Musiała wtedy szybko dorosnąć i w przeciwieństwie do matki – stąpać twardo po ziemi. Kiedy jako dorosła kobieta wraca do Krakowa, zastaje swój rodzinny dom w rozpaczliwym stanie. Dawno niewidziane wnętrza i przedmioty sprawiają, że bolesne wspomnienia zasypują jej myśli i serce. Próbując uprzątnąć dom, kobieta odkrywa makabryczną tajemnicę skrywaną przez stare mury.

Czy Gabriela i Zu będą chciały odbudować relacje zerwane wiele lat wcześniej? Czy dramatyczna historia z przeszłości, która położyła się cieniem na życiu obu kobiet, może stać się nicią łączącą na nowo matkę i córkę?

M.M. Perr urodziła się w 1985 roku w Krakowie. Uważa, że pisanie to nie tyle jej wybór zawodowy, co raczej styl życia i sposób myślenia. Wszystkie winy mojej matki to jej pierwsza powieść obyczajowa. Wcześniej zdobyła serca czytelników serią kryminalną z podkomisarzem Robertem Lwem. 629 kości zostało nominowane do długiej listy Nagrody Wielkiego Kalibru, a Gdy nikt nie patrzy wygrało plebiscyt na Książkę Roku 2021 organizowany przez portal Granice.pl.

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022