Premiera 9.03.2022
 
 

 

 
Wciągająca powieść o rodzinnej tajemnicy i cierpieniu dziedziczonym przez pokolenia kobiet.

Podczas porządków w domu rodzinnym Beth znajduje ukryty dziennik dawno zmarłej matki. Nie może wyjść z szoku. Okazuje się, że kobieta wcale nie zginęła w wypadku samochodowym, jak myślały jej dzieci. Beth i jej rodzeństwo byli całe życie okłamywani przez ojca. Co takiego musiało się wydarzyć, że nigdy nie wyjawił prawdy o swojej żonie? W rozwikłaniu tajemnicy nie pomaga Beth nieustanne przygnębienie dręczące ją od czasu narodzin synka.

Kilkadziesiąt lat wcześniej Grace Walsh, matka czwórki dzieci, z przerażeniem odkrywa, że jest w kolejnej ciąży. Wie, że znów wpadnie w otchłań, której nie potrafi nazwać. Szuka dla siebie pomocy, ale żyje w czasach nieprzyjaznych kobietom. Jest jednak bardzo zdesperowana...

Kelly Rimmer stworzyła trzymającą w napięciu powieść, w której oddaje głos kobietom z dwóch pokoleń. Czy zmagania w poszukiwaniu prawdy o przeszłości pomogą rozwikłać rodzinną tajemnicę?

"Pouczająca...wciągająca i wstrząsająca... Pełna napięcia opowieść autorstwa Kelly Rimmer oczaruje i poruszy czytelniczki i czytelników."
"Publishers Weekly"

 

Wszystko, co ukrywamy

02 marca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022