08 listopada 2022

Wybierz się z nami w czytelniczą podróż! | Najnowsze premiery od wydawnictwa Novae Res

Wybierz się z nami w czytelniczą podróż!

 

Obraz zawierający
                            tekst, książka
                            Opis
                            wygenerowany
                            automatycznieTytuł: „Dangerous roses”
Autorka: Wiktoria Urbanek
Rodzaj literatury: literatura obyczajowa
Data premiery: 15.11.2022

Gdy raz pozwolisz komuś ściągnąć się na samo dno, być może już nigdy nie zdołasz się od niego odbić…

Wydawałoby się, że to, co najgorsze, Rose ma już za sobą. Udało jej się pozbierać po nieudanym związku, rozwija własny biznes, ma oddaną przyjaciółkę i wspierającą rodzinę. Gdy pewnego dnia w jej kwiaciarni zjawia się Gabriel White, zaczyna się nowy, ekscytujący etap jej życia.
Rose niemal natychmiast roztapia się pod intensywnym błękitem spojrzenia tajemniczego biznesmena, a ten bez skrupułów postanawia wykorzystać jej słabość do własnych egoistycznych celów. Im bardziej jednak ulegają namiętności, tym większy chaos wprowadzają do swojego życia. Oboje nie są wobec siebie szczerzy, oboje zatajają sekrety z przeszłości, o których nikt nie powinien się dowiedzieć. Gra, jaką między sobą prowadzą, staje się coraz bardziej niebezpieczna. Ale jak w każdej wojnie, tylko jedna strona może być tą zwycięską…

 

 


 

 

 

Obraz zawierający
                            tekst, osoba,
                            nakrycie głowy
                            Opis
                            wygenerowany
                            automatycznieTytuł: „Księżniczka”
Autor: Włodzimierz Malczewski
Rodzaj literatury: sensacja
Data premiery: 16.11.2022

Księżniczki nie spadają z nieba. Trzeba je zdobyć.

Czasem to, co najpiękniejsze, przydarza się w najmniej spodziewanym momencie, lecz aby mogło na stałe zagościć w twoim życiu, ty sam musisz wyciągnąć po to rękę. Tak, jak musiał zrobić to Evan.
Gdy w centrum Londynu dochodzi do napaści na córkę miliardera z Dubaju, to właśnie on – początkujący architekt i informatyk – postanawia zrobić wszystko, aby ją uratować. Znajduje bezpieczną kryjówkę, otacza dziewczynę opieką i chroni przed napastnikami, a w końcu, w jej obronie… zabija. Doprowadzony do ostateczności Evan jest jednak przekonany, że tylko tak zdobędzie ukochaną księżniczkę. A co, jeśli się myli, a wszystkie złożone przez niego ofiary nie wystarczą, by zapewnić im wspólną przyszłość?

 

 

 


 

 

 

Obraz zawierający
                            tekst,
                            zewnętrzne, znak
                            Opis
                            wygenerowany
                            automatycznieTytuł: „Oswoić Hiszpanię. Tom III”
Autorka: Joanna Lessnau
Rodzaj literatury: podróże
Data premiery: 18.11.2022

Zabierz wszystkie swoje zmysły w fascynującą podróż po Hiszpanii

Aśka, Adam i Wojtek – miłośnicy hiszpańskich krajobrazów, pasjonaci sztuki oraz amatorzy regionalnego jedzenia – po raz kolejny zabierają nas w podróż po hiszpańskich drogach, miastach, wsiach, plażach, mało znanych restauracyjkach i pełnych uroku hacjendach. Zapraszają nas na wyjątkowe imprezy, pokazują unikatowe rzemiosło, pozwalają zasmakować lokalnych potraw i wsłuchać się w melodyjny język. A wszystko po to, aby dotrzeć do samego serca tego pięknego kraju i zrozumieć miejscową mentalność. Bez pośpiechu, uważnie i z czułością, na którą Hiszpania zasługuje.

 

 

 

 

 


 

 

 

Tytuł: „Hashtag: moje_piękne_życie”
Autorka: Katarzyna Misiołek
Rodzaj literatury: literatura obyczajowa
Data premiery: 22.11.2022

Słodko-gorzka historia o tym, jak często pozory mylą.

Poznajcie dwie Joanny. Pierwsza jest popularną instagramerką, „kreatorką szczęścia” współpracującą z wieloma modnymi firmami. Jej dom pod lasem to iście bajkowa oaza spokoju, stworzona, by codziennie smakować uroki życia. Joanna numer dwa jest żoną znanego, aroganckiego biznesmena, synową jego matki wiedźmy i matką krnąbrnej córki. Obie Joanny spotykają się w ciele czterdziestoletniej kobiety, zmagającej się ze wspomnieniem tragicznego wydarzenia sprzed lat. Kolejne maski mają pozwolić jej na prowadzenie normalnego, ustabilizowanego życia w świecie, w którym najważniejsze są pozory. Ale one nigdy nie zastąpią prawdziwego szczęścia… Czy Joanna znajdzie w sobie siłę, by wyrwać się z matni pięknych złudzeń?

 

 

 

 
 

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022