11 września 2022

Wyjątkowa książka, która uczy, jak myśleć szybciej i sprawniej, jak z łatwością przyswajać nowe dziedziny wiedzy i jak błyskawicznie opanować języki obce.

Rewolucja w uczeniu, która niemal zaraz po publikacji stała się światowym bestsellerem, przełamuje obiegowe poglądy na temat granic zdolności poznawczych człowieka. To, co dawniej wydawało się niewykonalne - jak przeczytanie kilkuset stron w ciągu godziny lub nauczenie się języka obcego przez miesiąc - dziś okazuje się możliwe. Co więcej, mnóstwo ludzi już korzysta z tych umiejętności w praktyce. Każdy może je zdobyć w stosunkowo krótkim czasie, opanowując kilkadziesiąt skutecznych  technik przyswajania i porządkowania informacji.


"Książką Rewolucja w uczeniu" Gordon Dryden i Jeanette Vos zyskali sobie pozycję światowych liderów tej właśnie rewolucji. Książka ta jest wspaniałym przeglądam najważniejszych odkryć i koncepcji, które nadają kształt edukacji w XXI wieku"

- Tony Buzan, autor książki Mapy twoich myśli


"Niesamowite! To najbardziej inspirująca i pouczająca książka na temat ludzkiego mózgu i przyspieszonego uczenia, jaką kiedykolwiek czytałam"

- Diane Loomans, autorka książki Full Esteem Ahead


"Bez wątpienia wyjątkowa. Książka w niezwykle inspirujący i wyczerpujący sposób zbiera w jedno pasmo wszystkie nitki badań dotyczących edukacji"

- Colin Rose, współautor książki Accelerated Learning for the 21st Century

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022