23 kwietnia 2024

Wyrafinowana powieść szpiegowska Marka Krajewskiego! Premiera "Słowa honoru" już 15.05

„Słowo honoru” Marka Krajewskiego, czyli nowa odsłona przygód Edwarda „Łyssego” Popielskiego i wielki narracyjny powrót do Wrocławia. To MISTRZOWSKA POWIEŚĆ szpiegowska, w której autor odkrywa mniej znane karty z historii służb specjalnych II Rzeczypospolitej i PRL.

Ojciec chrzestny polskiego kryminału w nowej powieści przedstawia wyrafinowane gry wywiadowcze okresu międzywojennego. W książce występują prawdziwe postacie aparatu władzy i dyplomacji PRL. Na kartach "Słowa honoru" pojawi się nawet syn Bolesława Piaseckiego, Gomułka czy prof. Tadeusz Kotarbiński.

BRUTALNA GRA O WSZYSTKO. HONOR ALBO ŚMIERĆ!

Lwów 1938. Europa na krawędzi wojny. W Rzeczypospolitej trwa bezlitosna walka o wpływy. Czy możliwy jest sojusz z Niemcami? Edward „Łyssy” Popielski podejmuje decyzję, która na zawsze zaważy na losach jego, jego najbliższych i Rzeczypospolitej.

Kraków 1942. W więzieniu na Montelupich o życie walczy dwóch polskich oficerów. Łączy ich dane przed wojną słowo honoru. Tylko uda im się wyjść na wolność?

Wrocław 1956. Do władzy dochodzi Gomułka. W szeregach funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa poruszenie: na jaw wychodzą zadawnione tajemnice i układy. Jaki wpływ na nową rzeczywistość ma starzejący się oficer przedwojennego polskiego wywiadu?

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022