23 maja 2023

Zaczytane zaręczyny! 

Czy jest coś bardziej romantycznego dla prawdziwych książkoholików niż zaręczyny wśród tysięcy książek, podczas spotkania z ulubionym autorem? To wydarzyło się naprawdę! Pierwsza edycja targów VIVELO dla wielu będzie dosłownie NIEZAPOMNIANA!

Minione Targi Książki i Mediów VIVELO dostarczyły czytelnikom i wystawcom wielu niesamowitych wrażeń! Dla grupy Zaczytani (stoisko 22/D11) to sobota okazała się być dniem, którego nie zapomną do końca życia.

Spotkania z Adrianem Bednarkiem zawsze wiążą się z wielkimi emocjami, pozytywną energią, masą książek, rozmów, a także z kolejką czytelników i czytelniczek zafascynowanych jego mrożącą krew w żyłach prozą. Tym razem nie było inaczej! Pierwsze osoby, które chciały spotkać się z autorem, pojawiły się już pół godziny przed planowanym spotkaniem.

Wśród oczekujących pojawili się Daria i Karol. Ona – wielka fanka twórczości Adriana Bednarka, bookstagramerka zakochana w książkach. On – gotowy na wszystko, z romantycznym zamiarem i pierścionkiem zaręczynowym w kieszeni!

Po chwili rozmowy, Daria i Karol postanowili zrobić sobie zdjęcie z autorem w zaczytanej ramce. Jednak zanim Adrian Bednarek zdążył się ustawić… Stało się coś magicznego! Karol uklęknął, wyciągnął pierścionek i sprawił, że wszyscy wokół zaniemówili! Na szczęście wszyscy… oprócz Darii! Emocje sięgnęły zenitu, a ona powiedziała TAK!

   

Warszawskie Targi Książki i Mediów VIVELO zasłynęły w tym roku z miłości… nie tylko do książek. Narzeczonym gratulujemy, życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia w pisaniu swojej dalszej miłosnej historii!

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022