24 października 2023

Zakazane rytuały Azteków 🗿| PREMIERA książki "Pani La Muerte" autorstwa Aleksandry Komorowskiej.

Jakie tajemnice skrywają Aztekowie?

"Pani La Muerte" stanowi literacką wyprawę, która od pierwszej strony wciąga czytelnika w niezapomnianą podróż, prowadząc go przez zaklętą historię, bogatą w elementy azteckiej kultury oraz nieoczekiwane intrygi. Aleksandra Komorowska splata te wątki w spójną opowieść o desperackiej próbie ocalenia Zakonu.

Krwawe azteckie rytuały w podziemiach łódzkiej willi.

Amelia jest przywódczynią pradawnego, azteckiego Zakonu Krwawego Księżyca. Za czasów jej panowania zaczyna spełniać się przepowiednia o końcu zakonu. Członkinie giną okrutną śmiercią, a nagrania z egzekucji dostarczane są ich przywódczyni. Wkrótce okazuje się, że mroki przeszłości skrywają znacznie więcej tajemnic. Amelia zbyt wiele razy rozwścieczyła boga, któremu służy, by móc liczyć na akt łaski.

Walka o istnienie zakonu nie toczy się tylko pomiędzy seryjnym mordercą i Amelią. Bezlitosny Mroczny Pan również pragnie wymierzyć sprawiedliwość, a prawa rządzące światem Azteków są brutalne i krwawe. Każde przewinienie musi spotkać kara. Czy Amelii uda się oszukać przeznaczenie i ujść cało z tej rozgrywki na śmierć i życie?

Obok księgi o jej dawnych przodkach stał cienki wolumen oprawiony w skórę. Sięgnęła po niego, przyglądając się okładce, na której znajdowały się złote litery układające się w słowa Klątwy i rzadkie zjawiska. Miała przeczucie, że odpowiedzi powinna szukać właśnie tu.

Czy Zakon Azteków przetrwa apokaliptyczną przepowiednię? Odpowiedzi znajdziesz w książce "Pani La Muerte"!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://tiny.pl/cp5l2


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022