30 stycznia 2019

Zakochane Trójmiasto - do wygrania wycieczka marzeń!

UWAGA KONKURS! Macie ochotę na pyszną kolację z widokiem na morze? Do wygrania voucher o wartości 300zł do restauracji Vinegre w Gdyni.🥂

💕 Napiszcie w komentarzu pod tym postem, które z opowiadań „Zakochanego Trójmiasta” podobało się Wam najbardziej i dlaczego? 💕Jeżeli nie macie jeszcze książki, możecie ją zdobyć w każdym salonie sieci Empik oraz Świat Książki, przy okazji robiąc sobie lub ukochanej osobie świetny prezent na Walentynki :) Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca lutego, 1 marca ogłosimy zwycięzcę. Będzie nam miło, jeśli polubicie profil Zakochane Trójmiasto oraz Wydawnictwo Novae Res. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który znajduje się w Notatkach.

 

 

 

[źr. https://www.facebook.com/zakochanetrojmiasto/photos/a.497257444098684/510797749411320/?type=3&theater]

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022