12 stycznia 2024

Zbuduj na nowo swoją rzeczywistość | Premiera książki "Spójrz na świat inaczej" Piotra Klimka

Punkt widzenia zależy od punktu... patrzenia

Jak rozpoznać, co jest Twoim prawdziwym problemem? Co zrobić, aby wzmocnić poczucie własnej wartości? Jak odnaleźć się w sieci układów społecznych? Piotr Klimek pokaże Ci, jak pozbyć się przekonań i ograniczeń, aby spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Autor Drugiej strony twojego życia przekonuje, że wszystko zależy od tego, w jaki sposób postrzegamy swoje otoczenie. To przecież my definiujemy, co jest dla nas dobre, a co złe, i tylko my możemy zadecydować, które problemy są naprawdę istotne, a które tkwią jedynie w naszej głowie. Żeby to jednak zrobić, trzeba nauczyć się patrzeć na życie inaczej: w szerszej perspektywie, bez uprzedzeń i negatywnych emocji.

Ten nieoczywisty, pełen błyskotliwych spostrzeżeń i odważnych pomysłów poradnik pomoże ci wzmocnić poczucie własnej wartości, zrozumieć układy społeczne, w których tkwi każdy z nas, i przestać się im bezkrytycznie podporządkowywać. Czy znajdziesz w sobie odwagę, by zburzyć dotychczasowy porządek i odkryć drugą stronę twojego życia?

Podejmując działania oparte na niewłaściwej interpretacji, możemy się kręcić w kółko, tkwiąc w przekonaniu, że przecież dajemy z siebie wszystko, tylko ten świat jest niewdzięczny. Nasze postrzeganie rzeczywistości może stać się pułapką, w której przez niewiedzęi nieświadomość będziemy się poruszać jak chomik w kołowrotku – pozornie do przodu, a życie przemija.

Czy jesteś gotowa_y zmienić swoje życie? Przekonaj się, sięgając po poradnik!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Spojrz_na_swiat_inaczej

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022