23 marca, nakładem Wydawnictwa Lekkie, ukaże się powieść Nataszy Sochy „Zemsta. Agencja rozbitych serc”, w której autorka bierze pod lupę miłość i przygląda się wszelkim wynikającym z niej komplikacjom. Z przymrużeniem oka…

 

W kancelarii prawnej Agata popełniła tylko jeden błąd. Zakochała się
w szefie. Niby czule obiecywał, że zostawi żonę, ale ostatecznie to ona została na lodzie. Bez pracy, bez pieniędzy i bez perspektyw, za to
z angielskim kotem Christie. Agata rzuca losowi wyzwanie. Ponieważ jest ekspertką od popaprańców, kłamców i manipulatorów, a imię odziedziczyła po sławnej autorce kryminałów, postanawia założyć firmę specjalizującą się w demaskowaniu niewiernych mężów i nieuczciwych kochanków. I tak „Agencja rozbitych serc”, z siedzibą w pożyczonym od ojca samochodzie, rusza z piskiem opon ku czasem naprawdę zagmatwanym damsko-męskim historiom, by odkrywać prawdę, rozwikływać zagadki, a nade wszystko nieść załamanym kobietom wsparcie, wzmocnione od czasu do czasu jakimś procentem.

I tylko jedno spędza Agacie sen z powiek – jak zemścić się na byłym szefie, który wyrzucił ją z pracy jak zepsutą drukarkę.

Natalia Socha jest autorką popularnych powieści, dziennikarką, felietonistką, malarką i ilustratorką książek. Przez większość życia, również studenckiego, związana była z Poznaniem. Obecnie swój czas dzieli między małą wioskę pod Akwizgranem w Niemczech, w którym znajduje inspiracje do pisania, a rodzinnym miastem.

„Zemsta. Agencja rozbitych serc” Nataszy Sochy dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

ZEMSTA - AGENCJA ROZBITYCH SERC

16 marca 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022