👣 Tropicie z nami "Wadę" Robert Małecki? 🔍

Razem z Kawiarenka Kryminalna (Katowice),Maszyna do Pisania - najlepsza szkoła pisania(Toruń), Centrum Kultury Dwór Artusa (Toruń), Kto czyta, żyje podwójnie (Poznań), Mozaika Literacka(Warszawa) oraz Przeczytanki (Gdańsk) przygotowaliśmy dla Was Grę Miejską z książką „Wada” Robert Małecki. Książka do wytropienia w aż pięciu miastach! Gdańsk, Katowice, Poznań, Toruń i Warszawa – szykujcie się! Żeby wziąć w udział w Grze i zgarnąć "Wadę" na miesiąc przed premierą (❗️) koniecznie obserwujcie oznaczone konta i właśnie tam szukajcie wskazówek, które wskażą Wam drogę do książki. W każdym z pięciu miast ukryjemy po pięć egzemplarzy. Startujemy już dzisiaj z Kawiarenka Kryminalna

❗️Zabawa potrwa do 15 kwietnia! To jedyna taka okazja, żeby zgarnąć najnowszą książkę Robert Małecki na miesiąc przed jej premierą! 🕵️‍♀️ 👉 Link do regulaminu znajdziecie w komentarzu.

Zostań tropicielem i wygraj książkę!

16 kwietnia 2019

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022