13 sierpnia 2023

Zróbmy jesień temu średniowieczu!

Tymi słowami Jacek Dehnel podsumował swoją deklarację startu w nadchodzących wyborach parlamentarnych, publikując ją w mediach społecznościowych.

Tegoroczne wybory. oczywiście jeśli nic się nie zmieni, zaplanowano na 15 października.

Jacek Dehnel jest pisarzem i tłumaczem literatury. Od 2020 pełni funkcję prezesa zarządu Unii Literackiej, której celem jest reprezentowanie twórców i twórczyń literatury, obrona własności intelektualnej członków Unii, aktywizowanie i integrowanie środowiska literackiego, wspomaganie rozwoju zawodowego literatów oraz pomoc początkującym pisarzom i pisarkom, a także upowszechnianie literatury i czytelnictwa. Autor deklaruje, że w przypadku uzyskania mandatu posła zajmie się dwiema sprawami: ustawą o ubezpieczeniach społecznych, którymi mieliby zostać objęci artyści oraz ustawą o równości małżeńskiej i ochronie osób LGBT przed dyskryminacją i mową nienawiści.

Jacek Dehnel wystąpił w roli bohatera kampanii społecznej "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!"

 


Podobał Ci się materiał? Możesz wesprzeć go na Patronite lub BuyCoffee

 

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022