10 marca 2022

Zwolnieni z teorii: Licealny Starterpack

Licealny Starterpack to projekt, który realizowany jest w ramach zadania ,,Zwolnieni z Teorii”.

Prowadzą go uczniowie trzeciej klasy liceum - ale to pierwszy rocznik nowego systemu po ponownej reformie. W ramach projektu organizatorzy "Starterpacka" oferują możliwość udziału w warsztatach skierowanych do dwóch grup uczniów.

  • dla VIII klas szkół podstawowych: ich celem jest lepsze przygotowanie ósmoklasistów na szok edukacyjny, jakim niewątpliwie jest nauka w szkole średniej. Warsztaty składają się z prezentacji i wykładu, podczas których omawiane są zasady rekrutacji, wybór odpowiedniego profilu i rozszerzenia. Prowadzący prezentują również najpopularniejsze wpadki i udzielają wskazówek. Istotną rolę każdego spotkania stanowi panel dyskusyjny, podczas którego organizatorzy odpowiedzą na pytania stawiane przez uczestniczących w warsztatach uczniów.
  • Kurs Samorządów Uczniowskich: przeznaczony dla uczniów szkół średnich i uwzględnia informacje dotyczące podstaw zarządzania finansami, kurs dla liderów i zasady pracy w grupie.  

 

Więcej możecie dowiedzieć się głównie ze strony internetowej Licealnego Starterpacka lub z ich social mediów: Facebook, Instagram

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022