7 września na rynku pojawi się przewodnik po świecie przeżyć wewnętrznych, czyli książka Zrozum siebie. Psychologiczny przewodnik po świecie przeżyć wewnętrznych. Autorami są uznani psychologowie i terapeuci Zofia Szynal i Maciej Rajewski.

 

POZNAJ PIĘKNO SWOJEGO UMYSŁU

Producenci gadżetów o uzdrawiającej mocy, soul coachingu czy poradników, których lektura ma sprawić, że wyleczymy depresję, lęki i naprawimy międzyludzkie relacje, obiecują, że szybko i łatwo poczujemy się lepiej. Tak zwane instant poradnictwo coraz częściej podsuwa remedia na wszystkie troski.

Zrozum siebie to prawdziwe slow food dla umysłu. To przewodnik, który pomaga zrozumieć siebie, swoje zachowania i emocje. Autorzy rzeczowo i zrozumiale tłumaczą czynniki wpływające na dobrostan psychiczny. Zachęcają do poznania piękna ludzkiego umysłu.

 

PSYCHOLOGIA, KTÓRĄ WARTO POZNAĆ, ŻEBY ZROZUMIEĆ SIEBIE

Zrozum siebie to lektura obowiązkowa dla każdego. Książka jest przydatnym narzędziem do pracy nad sobą. Skłania do przemyśleń, pokazuje, jak w życiu pełnym kryzysów i problemów zachować spokój.

Oferuje dużą dawkę wiedzy wzbogaconą o przydatne ćwiczenia wykonywane w gabinetach terapeutycznych.

 

Pobierz i przeczytaj >>> Zrozum siebie - fragm

Poznaj piękno ludzkiego umysłu! Książka Zofii Szynal i Macieja Rajewskiego

25 sierpnia 2022

Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy

Grupę tworzyło kilka przypadkowo dobranych, sfrustrowanych indywiduów, które zapragnęły poklasku, pieniędzy i niezasłużonej sławy. I żeby ich zaprosili do telewizora. Ich współpraca przy kampanii od samego początku przebiegała bardzo źle z powodu wielowektorowej, odwzajemnionej nienawiści. Oraz bezinteresownej zawiści.

​Oczywiście GTQX w wyniku wielkiej kłótni na spotkaniu założycielskim przestała istnieć, a jej członkowie spotykają się od tego czasu wyłącznie w sądach.

Social Media

Nagrody i wyróżnienia

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!

Artur Kawa 2011-2022